Невка-6

N6 profile 1Швидкісний катер на підводних крилах типу “Невка” за своїми морехідними якостями може суперничати з “Метеором” або “Кометою”. Раніше був службово-роз”їздним судном в Ізмаїлі під назвою “Шторм”, далі опинився у Черкасах. З 2014 року відновлений нами.

З 2015 року почав працювати на лінії Херсон - Гола Пристань. Але може працювати и приморських районах та водосховищах.

З 2019 року вперше з'явилась у Києві і виканала рейс в Чорнобиль.

 

Полiсся

 

Nevka KЦей швидкісний катер типу “Невка” - унікальний. Він побудований в радянсько-американскому дизайнерськомі симбіозі. Він вирізняється закритим і більш комфортним салоном, наявністю вбиральні, холодильника, гардеробу. У кормовій частині є сидіння для відпочинку. Капітанський пост навідміну від решти “Невок” винесено на палубу.

"Невка-К" використовувалась як катер для представницьких потреб керівництва тогочасної країни.

З 2017 року відновлюється.

 

Таврія

TavriaЩе один з представників швидкісних катерів “Невка”. Але щодо цього катера відомостей вркай мало. Лише відомо, що був на озброєні у військово-морських силах.
З 2018 року розпочав ремонт у наших лавах

 

Полісся-5


Polissya 5Єдине швидкісне судно типу “Полісся”, яке працювало у Києві як службово-роз'їздне, то більшості київських пасажирів цей тип малознайомий. На початку 2000 років працювало на пасажирських рейсах по р. Дунай Рені (Україна) - Селістра (Болгарія).

З 2013 відновлено нашими зусиллями та введено в експлуатацію на лінії Херсон - Гола Пристань з вересня 2014 року. Згодом працювала у Києві.

З 2017 року називається “Нібулон Експрес-3”.

Полiсся-1

Polissya 1Перше в Україні  швидкісне судно типу “Полісся”. З 1987 року працювало у Чернігові по р.Десна. З 1991 року до 2013 років не експлуатувалась і ледь не було втрачене. За 3 роки відновлено нашими зусиллями.

З 8 серпня 2015 року розпочала прогулянкові рейси по Дніпру.

З 2018 року називається “Нібулон Експрес-4”.