Божевільна ідея

 

     Крилаті пасажирські судна почали курсувати по річках і морях в Україні з початку 1960-х років майже до початку 2000-х. У багатьох цей вид транспорту викликає позитивні емоції і донині. Ширилось багато чуток, що всі крилаті судна продали в Грецію, Туреччину, Китай, В’єтнам або розрізали на металобрухт через їхню неекономічність. Дещо з цього є правдою, але і міфів вистачає.

     Ми вирішили відновити те, що було буденним явищем для багатьох українців - “ракети”. З 2013 року почалося активне відновлення двох суден на підводних крилах типу: “Полісся-1” та “Полісся-5” - одні з небагатьох, що ледь уціліли в Україні. Вже менше, ніж за рік “Полісся-5” прийняло на борт перших пасажирів у Херсоні.

    А ще за рік у 2015 році у Києві після 10-річної перерви швиидкісної навігації  з’вилась “Полісся-1”.В той же рік ще одне судно на підводних крилах було нами відновлено - “Невка-6” для роботи у Херсоні.

    Ми зібрали унікальних фахівців, людей які працювали на крилатому флоті, обожнюють ці судна і є найкращими професіоналами та неймовірними ентузіастами. Нам допомагали з відновленням у Чернігові, Києві, Черкасах, Дніпрі, Херсоні та Ізмаїлі. Всі ми хочемо, щоб ці унікальні судна на підводних крилах літали в Україні, приносили неймовірні враження своїм пасажирам від польоту та пейзажів країни.Нами було проведено глибоку модернизацію суден, щоб вони відповідали всім сучасними вимогам безпеки та одночасно були комфортними у кожному з крісел.

   Божевільна ідея відновити цей флот вже має послідовників. Ми продовжуємо його відновлювати, у нас в арсеналі є ще кілька суден, які оживають у нас на очах.